KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271017
nr 1327 1017
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Mosebacke", Stockholmsmotiv från Södermalm. Signerad. Olja på duk, oramad, 98x95 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:22:00
17/5 20:11:02
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano